Directieteam 

Wie is wie ? 

Directeur: Elke Vastiau
tel: 09/325.80.00
e-mail: vastiaue@onderdale.zkj.be

Verantwoordelijke Zorg en Kwaliteit: Valérie Maertens
tel: 09/325.80.00
e-mail: maertensv@onderdale.zkj.be

Pastoraal werker: Lien Mahieu
tel: 09/325.80.00
e-mail: mahieul@onderdale.zkj.be

Opnameverantwoordelijke: Annelies Vervloet
tel: 09/325.80.00
e-mail: vervloeta@onderdale.zkj.be

Stafmedewerker personeel en administratie: Sophie Meese
tel: 09/325.80.00
e-mail: meeses@onderdale.zkj.be

Hoofdverpleegkundige afdeling A: Bertie Dermul
tel: 09/325.80.00
e-mail: dermulb@onderdale.zkj.be

Hoofdverpleegkundige afdeling B: Petra Defraeye
tel: 09/325.80.00
e-mail: defraeyep@onderdale.zkj.be

Hoofdverpleegkundige afdeling C: Jürgen Damman
tel: 09/325.80.00
e-mail: dammanj@onderdale.zkj.be

Coördinator DVC: Stefan Thönnissen
tel: 09/325.80.00
e-mail: thonnissens@onderdale.zkj.be

Diensthoofd keuken: Cindy Derijcke
tel: 09/325.80.00
e-mail: derijckec@onderdale.zkj.be

Diensthoofd onderhoud: Martina Van Belleghem
tel: 09/325.80.00
e-mail: vanbelleghemm@onderdale.zkj.be

Technische dienst: Danny Van Melle
tel: 09/325.80.00
e-mail: vanmelled@onderdale.zkj.be

Vrijwilligerscoördinator: Martine De Meyere
tel: 09/325.80.00
e-mail: demeyerem@onderdale.zkj.be

 

CRA: Dr. Jos Van Hullebusch